Vítejte na stránkách Clinic 21. Doufáme, že zde naleznete vše co hledáte.

Přihláškové formuláře - k odeslání přihlášky

Z níže uvedeného formuláře můžete automaticky odeslat přihlášku na vybraný kurz, nebo seminář.

Každá akce má svou značku uvedenou v termínovém kalendáři. Např. "Rekvalifikační kurz Poradce pro výživu s akreditací MŠMT-4509/2015-1/187" má značku 09017.

Vyplňte prosím pečlivě údaje o účastníkovi kurzu. Pokud si účastník nehradí kurz sám jako fyzická osoba, je nutné uvést také fakturační údaje firmy, která bude kurz hradit.

U rekvalifikačního kurzu potřebujeme znát i datum a místo narození účastníka, protože tyto údaje jsou součástí vydávaného osvědčení po ukončení kurzu.

U přihlášky na kurz Poradce pro výživu uveďte, jakou SOŠ nebo VŠ jste absolvovali.

Přihlášku vyplňte pečlivě, vyplněné údaje budou uvedeny na faktuře a také na Vašem osvědčení, které obdržíte po ukončení akce.

Operativní změny (např. změna učebny) řešíme s přihlášenými telefonicky. Proto potřebujeme znát také Vaše telefonní číslo.

Přijetí přihlášky potvrzujeme na udanou mailovou adresu nejpozději do jednoho týdne od obdržení. Pokud nedostanete do této doby potvrzení o přijetí přihlášky, kontaktujte nás prosím na naší mailovou adresu.

Zde se můžete přihlásit na některý z našich kurzů, nebo seminářů.


Přihláška na:
Kurz (značka):
Datum zahájení:
Cena dle www:
Údaje účastníka akce:
Jméno a přijmení (titul):
Kontaktní adresa:
PSČ:
Telefon, email:

Datum a místo narození:
* Vyplní pouze účastníci kurzů.
Název ukončené střední / vysoké školy:

Fakturační údaje (na koho má být vystavena faktura):
Jméno a přijmení:
* Případně název firmy, nebo název obchodní společnosti
IČ/DIČ:
Kontaktní adresa:
Bankovní spojení:
Jiná sdělení

V průběhu roku budou uplatňovány možné bonusy a slevy pomocí akcií a dalších instrumentů. Tyto bonusy poskytujeme především našim absolventům a spokojeným zákazníkům. Informujete se na ně mohou pomoci i Vám získat slevu až 20 %.


ESF evropský sociální fond v ČR, EVROPSKÁ UNIE Podporujeme vaši budoucnost www.esf.cz Operační program Lidské zdroje a zaměstnanost